Yaptıklarım

(0 Votes)

Dijitalleşme desteği

Açık kaynak bedava programlar ile özgürce dijitalleşmek isterseniz 2004 yılından bu yana edindiğim tecrübeler ile hizmetinizdeyim.

Programlar ilave özellikler eklemek istemediğiniz sürece kesinlikle  bedava, ilave özelliklerin bazıları ücretsiz, bazılarıysa ücretlidir.

İster kendi bilgisayarınızda, ister web ortamında kullanılabilen kişisel, küçük işletme ve orta işletmeler için çözümler.

Kendi web sitenizi kurmak ve yönetmek istiyorsanız. Kişisel web site, Ürün wev sitesi, Firma web sitesi, Portal, e-ticaret, blog, vb. Muhasebe programı.     CRM-ERP programı.    Fotoğraf, ses, video, 3d çizim, vs.

 

 


Genişletilebilir başlangıç versiyonu bedava olan muhasebe programının kurulum ve kullanım eğitimini talep edebilirsiniz.

Muhasebe programını ister bilgisayarınızda ister  kendi hostinginizde, isterseniz programın kendi sağladığı bulutta kullanabilirsiniz.

İlave özellik ihtiyaçlarınız için modüller satın alarak programın işlevlerini arttırabilirsiniz.

Bu programı kullanmak isterseniz sizlere destek sağlıyorum.

Program Türkiyenin güçlü startup firmalarınca desteklenmektedir.

Kworks, Lonca, Türk telekom pilot 

Çok kapsamlı bir CRM-ERP programı kurulum, yapılandırma ve kullanım eğitimi talep edebilirsiniz.

Müşteri ilişkileri takibi, muhasebe, imalat, banka hesapları, stok, satış, vb.  genişletilebilir özellikli çok kapsamlı bir program

Dünyanın en çok kullanılanları arasında, ödüllü, açık kaynaklı, özellikleri çoğaltılabilir, erişim sınırlama ayarları olan, çok özellikli web sitesi altyapısı, kurulum, yapılandırma, kullanım eğitimi hizmeti talep edebilirsiniz.

E-ticaret yapmak isterseniz web sitesi kurulumu, yapılandırılması, kullanım eğitimi, google uyumlu içerik yazma eğiti talep edebilirsiniz.

En hızlı ve etkili temizleme yapmak için kullanılan ultrasonik temizleyici makinelerin online ve fiziksel satış ve tamir hizmetleri veriyorum.

2008 yılından bu yana üzerinde çalıştığım bir proje. Gözlük kullanıcılarının en iyi görmesine imkan sağlarken aynı zmanda en problemsiz kullanım  da mümkün oldu. Modeli de kişiye özel yapılmaktadır.

One thought on “Yaptıklarım”

  1. Sunday, 02 May 2021 21:29

    Sürekli geliştirilen ve hızla büyüyen bir muhasebe programı

mehmet karaman